Kangbeier Браник Светлата за Миење Капа Црна Маска За Ауди А6 S6 C6 Facelift 2009 2010 2011 4F0955275B 4F0955276B
Ново

Kangbeier Браник Светлата за Миење Капа Црна Маска За Ауди А6 S6 C6 Facelift 2009 2010 2011 4F0955275B 4F0955276B

DEN 815.52

Во форма достапна за нарачката


За Ауди Audi A6 S6 C6 Facelift Светлата За Миење Капа Состојба : 100% Сосема Нов Примена : За Ауди А6 C6 2009 2010 2011 S6 Референтни Делови Бр. : 4 F0955275 B За Левата Страна, 84 F0955276 B За Десната Страна Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика, е Подготвен Да се Наслика Боја : Црна
Ние прифаќаме Alipay исплати само. ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност,Царинење Такси и Други давачки.
Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : www.17track.net Или www. global.cainiao.com Или www.yw56.com.cn
Ако ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,Кога ќе го купите повторно,ќе им понуди 5% . Позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,тебе и мене се среќни секој ден
Нашата цел е да го направите вашиот избор полесно и да ги зачувате вашите пари. Подобро autoparts, Подобар живот.

Главните својства

Објектот Ширина:
14cm
A6-Година:
2011,2010,2009
Специјални Функции:
Светла за миење капа
Објектот Висина:
2.5cm
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Бренд Име:
kangbeier
Audi Модел:
A6
Објектот Тежина:
0.05kg
Име На Модел:
4F0955275B 4F0955276B
Материјал Тип:
ABS

Избор на купувачот