SA-4966-Т SA4966-Т 12V Дизел Затвори Електромагнетниот за Вудворд
Ново

SA-4966-Т SA4966-Т 12V Дизел Затвори Електромагнетниот за Вудворд

DEN 4320.00

Во форма достапна за нарачката


SA-4966-Т SA4966-Т 12 V Дизел Затвори Електромагнетниот за
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Бренд : Unbranded
Тип : Електромагнетниот
Дел# : SA-4966-Т
Напон : 12 V
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Главните својства

Бродови Од:
Кина
Материјал:
Опис
Бренд Име:
Holdwell
Број На Модел На:
SA-4966
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
Електромагнетниот
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
SA-4966-Т
Производителот Дел Број:
SA-4966-Т

Избор на купувачот