Кратко Sleeve Бикини Прикривање На Костим За Капење 2017 Нови Жените Костими За Капење Лето Плажа Носат Долго Cardigan Monokini Црна
Ново

Кратко Sleeve Бикини Прикривање На Костим За Капење 2017 Нови Жените Костими За Капење Лето Плажа Носат Долго Cardigan Monokini

DEN 489.00
DEN 719.04

Во форма достапна за нарачката


добредојдовте на нашиот магазин
1. Применливи пол : Женски
2. Применливи век : Возрасни
3. Тежина : околу 200 g
4. Применливи ситуации : Пливање ,дом ,партија и да се движат активности
5. Големина : S, M, L, XL Уникатен стил, направи што повеќе шармантен, секси. Пакет Содржина : 1 x покритие
Забелешка
-Не може да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings
- Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување

Главните својства

Големина:
L, M, S, XL
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Himanjie
функција 1:
Жените бикини покрие до 2017
Карактеристика 2:
жените се прикријат
функција 3:
Костим за капење femme
карактеристика 4:
плажа бански
Карактеристика 5:
Пливаат Одговараат femme
Функција 6:
бански
Пад на превозот:
Поддршка
е-прилагодена:
Yes
Карактеристика 7:
бански жени
SKU:
YDYK0382

Избор на купувачот