1000Pcs 3мм LED Bi-Боја Црвена Зелена /Црвена Сина пренесуваат на трети лица Заеднички Катоден Круг Транспарентен 20mA LED Емитуваат Светлина Диоди
Ново

1000Pcs 3мм LED Bi-Боја Црвена Зелена /Црвена Сина пренесуваат на трети лица Заеднички Катоден Круг Транспарентен 20mA LED Емитуваат

DEN 847.00
DEN 940.80

Во форма достапна за нарачката

Опис :
производ модел : LED 3мм
Леќи на камерата : 3мм Дијаметар / Транспарентен / Круг
Емитуваат Боја : Црвена и Зелена (Заеднички Катоден)
Црвена и Сина (Заеднички Катоден)
Светлосен Интензитет : R : 1000-1200mcd Б : 4500-5500mcd
G : 7000-9000mcd
Агол На Гледање : 30 Степен
Напред Напон (V) : R : 1.8 V-2.2 V ;
G/Б : 3.0 V-3.4 V ,
Континуирано Напред Тековната : 20m A
Обратна Напон : 5 V
Поларитетот : Анодна (Пократки Дел) ,Катоден (Подолг Дел)
Плаќање и испорака :
1. Ние прифаќа Pay Pal исплати само преку Alibaba.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашето Име,превозот адреса,Тел сите се точни. Ние ќе го испрати на адресата која ја вашата листа
3. Ние брод на сите ширум светот.
4. 1-3 цел испраќаат во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти.
5. Транспорт, воздушен mail, воздух mail, или други услуги, според проектот во 15-25 дена за да стигнат до најголемиот дел од земјата е ситуацијата. Ние ќе одберете превозот метод врз основа на тежини и димензии. Доколку клиентот бара специфични објавување, ве молиме обратете се на еден од нашите сметка менаџери!
6. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 30 дена, или подолг период на време. Ако не сте добиле по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги испита и разреши испорака проблеми.
7. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска со цел да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика на враќање :
1. Ако купувачот примените објектот и тоа е неисправен или не работат, поради производителот дефект, ние ќе го замени дел за вас или вратени.
2. Купувачот ќе треба да ги информира нас во 7 дена од денот на приемот на објектот, во вашиот поседување повеќе од 7days,се смета дека се користи и ние не ќе издаде наплата или да го замени.
3.ние ќе ги испитуваме и тест на проектот, ако тоа се должи на производителот дефект на тоа ќе биде заменет со превозот на купувачот трошоци и придобивки се врати мора да ги содржи сите оригинални предмети се користи, неоштетени и со оригинално пакување.исто така, мора да ни обезбеди враќање следење на број,причина.Превозот цена е мечка од двете selled и купувачот на половина.
4.Продавачот треба да добие враќање пред да се вратат на купувачот.
Вие се согласувате
за сите погоре наведени политики по нарачување на aliexpress платформа.
За Повратни Информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако не сте задоволни со ова купување на,ве молиме слободно Контактирајте со нас,наместо да се даваат негативни повратни информации или отворен Спор.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, се додека проблемот е решен.
Ви благодариме!
Нашата посветеност :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за сите задоволството на клиентите!
Ние бизнис партнери се посветени на извршување на глобална соработка и заедничкиот развој.
Ние сме спремни да го сакаме да се забрза преку Alibaba платформа повеќе прифатлива производи да се продаваат нашите драги база на клиенти!
Ви благодариме на довербата !

Главните својства

Тип На Објект:
Топката
Бренд Име:
forpro
Број На Модел На:
ЗА-3мм Заеднички Катоден

Избор на купувачот