DSTE BG-E6 Батеријата Зафат со 6pcs Полнење Батерии АА Ni-МЗ Батеријата за CANON 5D Mark II 5D2 dslr фото Камера
Ново

DSTE BG-E6 Батеријата Зафат со 6pcs Полнење Батерии АА Ni-МЗ Батеријата за CANON 5D Mark II 5D2 dslr фото Камера

DEN 2015.52

Во форма достапна за нарачката


Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.
Пакет Содржина : 1x DSTE Бренд BG-E6 Батеријата Зафат 6x DSTE Бренд АА Батерија 1x Упатство на англиски јазик/Кинески
1x Оригинални Manufactory Пакет
Батеријата Зафат Карактеристики : 1.Оваа батерија зафат/носител е компатибилен со Canon 5 D Mark II Камера.
2. Таа ги има сите исти функции како и оригинални Canon BG-E6 батеријата зафат.
3.Стисокот е изграден во вертикална shutter копчето за ослободување,
може да се одржи две ЛП-E6 литиум-јонска батерија пакети,
или шест АА батерии користење вклучени батеријата држачот.
4. Таа поддржува функции како што се AE заклучување и FE заклучување, и го задржува пристап
Индексот/Намалување на копчето main dial, AF Точки Одберете копче,
и Отворот/Компензацијата на Експозицијата Копчиња.
5. 100% сосема нов и висок квалитет.
6. Тоа ќе биде многу погодно при користење.
7. Вертикална shutter копчето за ослободување на Батеријата Зафат прави снимање
со камерата во вертикална положба многу полесно, додавајќи стабилност
камерата.
АА Батерија Спецификации :
Хемиски состав : НУ-МЗ
Напон : 1.2 V
Capcity : 2300m Ah
Батерија Тип : АА Големина
Answer : ___________________________ Note : напон на батеријата не е целосна, ве молиме целосно да ја наполните пред да го користите. Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата. Превозот со авион mail доаѓаат со песна Нема Големо купувачот се Комбинираат превозот попусти, Со цел да се обезбеди добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,
ние ќе го пријават како "Подарок", со ниска вредност.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле
или пазарната вредност на производот
и може да не важат за земјите со различни тарифни правила.
Секој увоз задолжен или такси се на купувачот одговорност. Враќање Опис
Кога ќе го добиете објект,
ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,
можете да се вратите до нас во 14 дена откако ќе го добие пакетот,
вие само треба плати се врати превозот надомест,
кога ќе се дојде враќање пакет ќе целосна наплата на вашата исплата Услуги на Клиентите
* Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот,
ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро
ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање
* Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку порака
* Ние ќе одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
(Викенди и државни Празници ќе бидат 48 часа)
Ние Обезбедуваме 1 година гаранција.
Ако објектот е неисправна, вие само треба контактирајте со нас прв,
потоа се плаќа враќањето пакет превозот надомест,
обележете го вашиот ID во пакетот,
кога ќе го добие го врати објектот,
Ние ќе размена на новиот еден или поправка за вас.

Главните својства

Модел:
BG-E6
Бренд Име:
DSTE
Компатибилен Камера Бренд:
CANON
Пакет:
Yes

Избор на купувачот