Strapless Заостанува Вечер Gown Партија Фустани Кинеската Традиционална Свадба Се Облекуваат Жолта Дамка Долго Cheongsam Модерна Qipao Секси
Ново

Strapless Заостанува Вечер Gown Партија Фустани Кинеската Традиционална Свадба Се Облекуваат Жолта Дамка Долго Cheongsam Модерна

DEN 8802.00
DEN 13541.28

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
XXS, S, M, L, XL, One Size
Бренд Име:
BOOCRE
Материјал:
Полиестер,Polyethersulfone
Број На Модел На:
Луксузен фустан
Ткаенина Тип:
Twill
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Стилот на облекување:
риба опашка
Наведени година сезона:
Пролет 2017
Применливи сценарија:
Свадба церемонијата за годишен состанок на компанијата
Популарната елементи:
завој
Применливи Возраст:
18-25 години
Половината Тип:
Средниот-waisted
Модни детали:
Вез

Избор на купувачот