3pcs (57Y02 + 57Y03 + 57Y04) Долг/Среден/Краток Назад Капа за TIG Заварување WP17 W26 WP18 Факел Главата[БРЗА ИСПОРАКА]
Ново

3pcs (57Y02 + 57Y03 + 57Y04) Долг/Среден/Краток Назад Капа за TIG Заварување WP17 W26 WP18 Факел Главата[БРЗА ИСПОРАКА]

DEN 288.00

Во форма достапна за нарачката


Овие потрошен материјал вклучени
1pcs 57 Y02 - Долг Назад Капа 1pcs 57 Y03 - Медиум Назад Капа 1pcs 57 Y04 - Краток Назад Капа Заеднички потрошен материјал за сите 17 & 26 серија воздух за ладење факели и 18 серија на вода за ладење факели
За превозот : брод метод може да се менува во зависност од различна област.
И ние ќе го избере побрзо/посигурен брод метод од стандардната.
Eyou Заварување е професионална производител на заварување и сечење на опрема и потрошен материјал во Кина.
Ние направивме целосна видови на потрошен материјал за сите заеднички заварување и сечење на факелот.
Нашите производи имаат високи перформанси и ниска цена, кои ќе ја подобрат вашата заварување или сечење ефект.
Со нетрпение очекувам да се изгради долгорочна соработка со вас!
Ако имате било барање, ве молиме слободно контактирајте со нас.
E-mail : 15061588456163.com
We Chat : James15061588456

Главните својства

Заварување Тип:
Tig Факелот
Заварување Капацитет:
wp17/18/26 факелот
Бренд Име:
PANRUI
Број На Модел На:
57Y02, 57Y03, 57Y04
Тип:
заварување факелот
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Заварување Тип:
TIG
Тип На Светилка:
WP17/WP18/WP26
Byname:
назад капа

Избор на купувачот