БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ DIY сјај цевка часовник suite модул главниот одбор In14, qs30, in12, in4, општа намена
Ново

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ DIY сјај цевка часовник suite модул главниот одбор In14, qs30, in12, in4, општа намена

DEN 1848.00

Во форма достапна за нарачката


Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

Главните својства

Употреба:
Притисок Сензор
Теорија:
ултразвучно сензор
Тип:
Магнетен Сензор
Излез:
Аналогни Сензор
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ВО 14 QS-30 ВО-12
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN

Избор на купувачот