4 Парчиња На Цртан Филм Силикони Вратата Анти-Судир Подлога Заклучување На Вратата Анти-Судир Перница Врата Се Справи Со Деца Безбедност Анти-Судир
Ново

4 Парчиња На Цртан Филм Силикони Вратата Анти-Судир Подлога Заклучување На Вратата Анти-Судир Перница Врата Се Справи Со Деца

DEN 86.00
DEN 111.84

Во форма достапна за нарачката


4 Парчиња На Цртан Филм Силикони Вратата Анти-Судир Подлога Заклучување На Вратата Анти-Судир Перница Врата Се Справи Со Деца Безбедност Анти-Судир
Судир Агол
"Спецификации :
Материјал : силикон + двострано лепило
Спецификации : Дијаметар за 4 CM/1.57 во
Пакување листа :
4 парчиња/ set * агол чувари"
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Главните својства

Тип На Објект:
Работ & Агол Стражари
Возраст Опсег:
3M,12M,18 МИЛИОНИ,34M,21M,4T,19M,9M,24M,6M,3T
Бренд Име:
zhuanzhuanxiong
Број На Модел На:
безбедност кодот
Шаблон Тип:
Цврста
Пакување:
Еден натоварени
Обликот:
Агол Форма
Материјал:
Материјал
функција 1:
лесен за користење
Функција:
Безбедно и токсични
функција 3:
Вратата Агол Guard
Пакување Листа:
4 парчиња/ set * агол стражари
Големина:
4CM/1.57in

Избор на купувачот