BEIAIDI 10pcs 2M 20Leds DIY Шише Вино Бакарна Жица Самовила String Светлина Плута Затка Ѕвездена Самовила Светла String Празник Гарланд
Ново

BEIAIDI 10pcs 2M 20Leds DIY Шише Вино Бакарна Жица Самовила String Светлина Плута Затка Ѕвездена Самовила Светла String Празник

DEN 762.00
DEN 1088.64

Во форма достапна за нарачката


BEIAIDI 10pcs 2 M 20 Leds DIY Шише Вино Бакарна Жица Самовила String Светлина Плута Затка Ѕвездена Самовила Светла String Гарланд За Свадба Партија
Крај : Бакар & PP
Батерии : 3pcs LR44 или AG13 батерии(вклучени)
Led Количина : 20pcs Led диоди
Должина : околу 70-80см(27-31 во)
Емитуваат боја : Топло бела/ Ладно бела / Multicolor
Сребрена жица
Карактеристики :
Материјал : бакар string и пластика.
Ова вино светлина е одлична за создавање на романтична атмосфера, тоа е идеја за која било декоративни проект.
Направени од високо-квалитетен материјал флексибилен и лесен за чување, низа светлина има висока осветленост, ниско ниво на зрачење и нема загадување
10 PCS 2 M 20 LED Шише Вино Плута Бакарна Жица Самовила String (Батеријата Вклучена)

Главните својства

Употреба:
празник
Гаранција:
2 година
Напон:
3V
Карактеристики:
Бакарна Жица Свадба Партија Самовила String Светлина
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
2M20D-JP-AG13-RGB
Повод:
Градина
Извор На Светлина:
сијалица
Е Светилки Вклучени:
Yes
боја:
Зелена,Виолетова,Жолта,Бела,Црвена,Сина
Бренд Име:
BEIAIDI
Приклучете Го Опашка:
No
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
1-5m
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Должина:
200cm
Тип На Батерија:
CR2032
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Објектот:
Шише Вино Плута Затка Самовила Светлина String
Батеријата:
3pcs LR44 или AG13 батерии(вклучени)
боја:
Топло Бела, Бела, Multicolor
Должина:
2M
Led диоди:
20LEDs
Примена:
Божиќ, свадби, Денот на Вљубените, партија, кафуле, паб

Избор на купувачот