Краток Навој 4.7Антена Тип на Карбонски Влакна за Ford Работ Избега Екскурзија Експедицијата
Ново

Краток Навој 4.7Антена Тип на Карбонски Влакна за Ford Работ Избега Екскурзија Експедицијата

DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката


Опис : 100% Сосема Нов
Лесна Инсталација Fitment : Материјал : Алуминиум + Јаглерод Влакна Insert
Вклучува : адаптери во 5 заеднички големини
За Повеќето автомобили (не вклучувајќи телескоп стил антена)
Оваа антена е функционална и се наменети за AM/FM радио сигнал.
Димензии : Должина : 120mm (4.7")

Главните својства

Бренд Име:
GZCHX2010
GPS тип:
Примачот & Антена

Избор на купувачот