Романтични Multy се Зголеми Вештачки Сапун Миризливи Цвеќиња со Подарок Кутија Како Роман Роденденски Подарок свадба Дома Декор и Други Партии
Ново

Романтични Multy се Зголеми Вештачки Сапун Миризливи Цвеќиња со Подарок Кутија Како Роман Роденденски Подарок свадба Дома Декор

DEN 1093.00
DEN 1607.52

Во форма достапна за нарачката


Роуз Вештачки Сапун Миризливи Цвеќиња со Подарок Кутија Како Роман Роденденски Подарок
Карактеристики :
1. Еквадор се зголеми стил, е голема и полна frangrant сапун цвет, богати слоеви, пет класични бои на располагање, слатка и романтична
2. Задебелена супер-тешко со надарени кутија, таписерии и high-end
3. Совршен подарок : може да се користи како дома декор и сапун цвеќиња, може да се за рака и нога за перење.
Производ Параметри :
1. Производ Големина : околу 25 * 25 * 12cm / 9.84 * 9.84 * 4.72 во
2. Материјал : Сапун, пченка скроб и така натаму
3. Производ улога : како подароци и дома декор, рака и нога за перење
Пакување Листа :
вештачко цвеќе со подарок кутија * 1

Главните својства

Големина:
M
Број На Модел На:
роуз soap
Тип:
Трендафил
Стил:
Цвет
Повод:
birthady подароци и други
Материјал:
Сапун
Апликацијата Сцена:
Подарок, дома декорација, миење на раце и нозе
Апликација За Фестивалот:
Свадба, Забава,Божиќ
Карактеристика 2:
Дома креативна декорација сапун цвет
функција 3:
Занает Floristry
карактеристика 4:
Мирис Сапун Лажни Цвеќиња
feature5:
подарок за роденден

Избор на купувачот