Голема Големина 39-47 2017 Лето Обичните Мажи Платно Чевли Дише Станови Мажите Секојдневен Чевли Се Лизга На Мажите Мода Фармерки Платно Мрзливи Чевли
Ново

Голема Големина 39-47 2017 Лето Обичните Мажи Платно Чевли Дише Станови Мажите Секојдневен Чевли Се Лизга На Мажите Мода Фармерки

DEN 1137.00
DEN 1895.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10.5, 11.5, 12.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Функција:
Светло,Дише,Тешко Носи
Обвивка Материјал:
Платно
Insole Материјал:
Ткаенини
Чевли Тип:
Основни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
YH65
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
Vancat
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Платно

Избор на купувачот