Модерната стаклено Шише абажур биро светлина вклучуваат G4 сијалица дрво база tabel светлина за спалната соба ноќни канцеларија студија 220V
Ново

Модерната стаклено Шише абажур биро светлина вклучуваат G4 сијалица дрво база tabel светлина за спалната соба ноќни канцеларија

DEN 3810.00
DEN 5366.40

Во форма достапна за нарачката

Информации за производот
Технички Детали Ставка Тежина 3.0 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на модел YY-TGM321 Боја ЦРНА Стил Американската држава Заврши ЦРН Материјал МЕТАЛ Шема Форма Извор на Енергија G4 MAX 1*60 W Напон 110-240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите цел
Време на испорака
Во принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 15-35 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.
Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме изберете еден од превозот услуги сакате. Царина
Ве молиме љубезно ве молиме оставете порака дека колку што треба ни да пишувам за декларираната вредност,откако ќе го поставите цел,
ако ние го напишете премногу висока исто како и на трошоците ќе се вистински платени за ламба ,можеби ќе треба да плаќате Царина од царинската afteryou примена на стоки. Ние може да обезбеди фактура за вредноста која треба.
Политика за наплата Ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации, Ние им даде на 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање, да ни даде можност да ви даде подобра проектот и на цената повторно. * Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали * 100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо!
Внимание : НИЕ ви ПРЕПОРАЧУВАМЕ ИНСТАЛАЦИЈА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ЕЛЕКТРИЧАР. Оваа тела е оценет до (1) 60-вати максимална Тип сијалица (не се вклучени). ПРЕДУПРЕДУВАЊА : 1. За безбедна и сигурна инсталација, ве молиме да се осигурате дека електрична кутија на која ова
тела ќе бидат монтирани е правилно спроведен на структурните член на зградата.
2. Сите жици се поврзани. Кога распакување, да се биде внимателен да не се повлече со жици како лоша
конекцијата може да резултат.
3. Не поврзувајте електрична енергија до вашите тела е целосно состави.
4. За да го намалите ризикот од пожар, електричен шок или лична повреда,
секогаш исклучете ги и отстранете тела и оставете ја да се излади пред замена на сијалица.
5. Не допирајте сијалицата кога тела е вклучен или погледнете директно на запали сијалица. Чувајте запаливи
материјали далеку од запали сијалица.

Главните својства

Тип На Објект:
Табела Светилки
Стил:
Современа
Заврши:
Железо
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо,Дрво
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Тип:
Обоено стакло
База Тип:
G4
Wattage:
51-60W
Техника:
обложено
Боја На Каросеријата:
Црна
Бренд Име:
Newrays
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TGM321
рамка боја:
Црна

Избор на купувачот