Жените Платно Ранец За тинејџерки Мачка Кеси Интересни Preppy Стил Ранци Студентите Патна Торба Симпатична mochila Нови XA322AH
Ново

Жените Платно Ранец За тинејџерки Мачка Кеси Интересни Preppy Стил Ранци Студентите Патна Торба Симпатична mochila Нови XA322AH

DEN 579.00
DEN 890.88

Во форма достапна за нарачката


2016 година Мода Симпатична Цртан филм Везови Мачка Уши Ранец Тинејџери Колеџ Училиште Кеси Секојдневен Најлон Црна Rucksack mochilas feminina Материјал : висок квалитет на Платно Надеж : полиестер Капацитет : мобилен телефон,паричник,Ipad итн. Боја : црна,розова,плава ,беж, U мудрец : Секојдневно користи ранец, училиште торба, Спортски торби, патни ранци. Големина : 26.5 cm(висина)*14 см(должина)*10 cm(ширина) може да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.
Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.

Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Декорација:
Вез
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Надворешноста:
Никој
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Број На Модел На:
ранец познатиот бренд
Капацитет:
20-35 Литарски
Бренд Име:
Luxy месечината
Главен Материјал:
Платно
Дожд Маска:
No
Стил:
Preppy Стил
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Жените
Материјал:
Висок Квалитет на платно rucksack
боја:
црна ,розова,беж,сина
Стил:
моден Јапонија и кореја Стил ранец
Употреба:
секојдневно се користат торба спортски ранец учениците училишниот ранец
Големина:
26.5*14*10 cm
Стил:
Јапонија и кореја Стил

Избор на купувачот