ДВОЕН-Р 3.9 кт Природни Сина Аметист скапоцен камен Фунта Сребро Обетки За Жените Гроздобер Студ Обетки бижутерија
Ново

ДВОЕН-Р 3.9 кт Природни Сина Аметист скапоцен камен Фунта Сребро Обетки За Жените Гроздобер Студ Обетки бижутерија

DEN 1728.00
DEN 2879.04

Во форма достапна за нарачката


Бренд : ДВОЕН ПРСТЕН
Предмет Тип : Обетки
Метал Тип : 925 Sterling Silver
Објектот Тежина : Околу.3.44 g
Главниот Камен : Природни Аметист
Камен Создавање Метод : Природни
Главниот Камен Големина : Прибл.3.9 кт (8*8мм)
Страна Камен : Кубни Циркони
ДВОЕН-Р Природни Аметист Обетки Дами Солидна 925 Sterling Silver Пурпурна Студ Обетки Жените Подарок Класичен скапоцен камен Накит
Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. 2.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ние се обезбеди враќање на услугата. 1. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. 2. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас. 3. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.

Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
ДВОЕН ПРСТЕН
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Назад Наоѓање:
earring пост
Број На Модел На:
CASE00791SB-1
Метал Печат:
925,Фунта
Сертификат Број:
P1610002917
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Свадба
Certificate Type:
GIC
Главниот Камен:
Аметист
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Студ Обетки
Метал Тип:
солидна 925 sterling silver
Материјал:
Природни Скапоцен Камен Аметист
Пакет:
Подарок кутија +превозот торба+GIC сертификат
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Предност:
Бренд парична казна Накит
кориснички:
Прифати Личен кориснички
Прослават:
Денот на вљубените / Роденден / Мајки' / ден Фестивал
Примена:
Женски / Жени / Девојки / Жени
Повод:
Свадба / Ангажирање / Anniversy

Избор на купувачот