Амблемот на шпанските Вооружени Сили Т Кошула Мажите Луксузен Бренд Tee маици со Кратки Ракави Младите Човек Големи и Високи Големина Војска Т-маица
Ново

Амблемот на шпанските Вооружени Сили Т Кошула Мажите Луксузен Бренд Tee маици со Кратки Ракави Младите Човек Големи и Високи

DEN 623.00
DEN 1056.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
BONJEAN
Состојба:
Нов со Ознаки на Мажите со Кратки Ракави Tshirts
Моден:
Streetwear Хип Хоп Европската Уникатен Tee Кошули
дизајн:
Аниме ТВ Филм, Музика, Спорт Бенд Знаме Тема
Должина:
Short Sleeve T Shirt
Мека индекс:
Мека Памучна Лето Tee
Големина:
XS S M L XL XXL XXXL
Возрасна Група:
Возрасни Мажи, Жени, Млади Момци маици
Повод:
Улица Home Office Партија
за подарок:
Т Риза за Денот на Таткото Дечко
Обичај Шема:
Печатење На Логото Графички Писмо Новина

Избор на купувачот