7 Боја Природни Вистинска Кожа Магнет Стојат прекривачот За Asus ZenFone Оди ZB500KL ZB500KG Луксузни Мобилен Телефон Случај + Бесплатен Подарок
Ново

7 Боја Природни Вистинска Кожа Магнет Стојат прекривачот За Asus ZenFone Оди ZB500KL ZB500KG Луксузни Мобилен Телефон Случај

DEN 696.00
DEN 869.76

Во форма достапна за нарачката


Покрие Случај За Asus Zen Fone Оди ZB500 KL ZB500 KG (5.0 инчен)
Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП
за да се добие specila попуст за вашиот втор ред !
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
>> 100% Живеат Пука
Топло Информации :
Пад на превозот и мешани бои, поддржани
Нудат оригинални фотографии до нашата supre агенти и старите пријатели
Друг Објект може да се допаѓа

Главните својства

Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
ASUS
дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Обичен
Големина:
5.0
Карактеристики:
Модата. Ретро .Најлуксузниот
Време На Пазарот:
Бренд нови пристигнување
Материјал:
Луксузна Вистинска Кожа
Од:
Фабриката за директно снабдување
функција 1:
Полно Тело, Заштитна Кожата
Карактеристика 2:
Стојат Holster, Картичка Вметнување
функција 3:
Професионален Дизајн
боја:
како се покаже слика
квалитет:
Врвен Квалитет На+++++
Пад на превозот:
Yes

Избор на купувачот