Ајфеловата Кула Ѕид Decal За Деца Соби Отстранлив Познатиот француски Париз Ѕид Налепници Уметност Mural Дома Декор Внатрешни работи Постер DIYSY220
Ново

Ајфеловата Кула Ѕид Decal За Деца Соби Отстранлив Познатиот француски Париз Ѕид Налепници Уметност Mural Дома Декор Внатрешни

DEN 488.00
DEN 633.60

Во форма достапна за нарачката

Производ Inforamtion : Број : SY220 Големина S : 42 x92cm M : 57x125cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Главните својства

боја:
H622 Црна, H601 Бела, H607 Оган Црвена, H627 Сива, H615 Сина, друга боја избор
Големина:
42x92cm, 57x125cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Број На Модел На:
SY220
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Класификација:
За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
боја:
40 боја на располагање
Материјал:
Винил ПВЦ налепница
Отстранлив:
Yes
Водоотпорен:
Yes

Избор на купувачот