Jocoo Jolee Жени Секси Оглавник Вест Црна и Бела Шарени Тенок маици Краток Патент Дизајн Вест Дама на Плажа Мода Вест
Ново

Jocoo Jolee Жени Секси Оглавник Вест Црна и Бела Шарени Тенок маици Краток Патент Дизајн Вест Дама на Плажа Мода Вест

DEN 301.00
DEN 537.60

Во форма достапна за нарачката


Големина S M L CM Инчен CM Инчен CM Инчен Биста 82 32.28 86 33.86 90 35.43 Половината 66 25.98 70 27.56 74 29.13 Должина 37 14.57 38 14.96 39 15.35

Главните својства

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Бренд Име:
Jocoo Jolee
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Стил:
Секси & Клуб
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
TA003
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Избор на купувачот