Meyfflin Мода Обрачот Обетки за Жените Накит 2017 Златна Боја Смола Монистра Слон Earring Женски boucle d'oreille bijoux
Ново

Meyfflin Мода Обрачот Обетки за Жените Накит 2017 Златна Боја Смола Монистра Слон Earring Женски boucle d'oreille bijoux

DEN 96.00
DEN 133.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Број На Модел На:
Boucle d'oreille femme
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Meyfflin
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина (Должина * Ширина):
60mm*40mm
боја:
Како слик покажува
Пакување:
opp вреќа / меур заврши, надворешниот кутија пакет
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Назад Наоѓање:
Yes

Избор на купувачот