Fahsion Природни Камења, Камења Приврзоци Turquoises Howlite Избрани Точка Нишалото Квартет Колона Столб За Накит Одлуки 6Pcs
Ново

Fahsion Природни Камења, Камења Приврзоци Turquoises Howlite Избрани Точка Нишалото Квартет Колона Столб За Накит Одлуки 6Pcs

DEN 460.00
DEN 575.52

Во форма достапна за нарачката


Камен Големина : 50mm*12mm*12mm
Тежина : 6pcs/120g
Боја : Како На Сликата Шоу
Материјал : Природен камен
MOQ : 6 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Газела
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
KM000300
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс

Избор на купувачот