Зимската Капа За Мажи Момче 2017 Топла Капа Волна Skullies Beanies Мода Шапка Плетени Капи Отворено Beanie Skully Gorros Машка Зимска Шапка
Ново

Зимската Капа За Мажи Момче 2017 Топла Капа Волна Skullies Beanies Мода Шапка Плетени Капи Отворено Beanie Skully Gorros Машка

DEN 261.00
DEN 321.60

Во форма достапна за нарачката


Зимската Капа За Мажи Момче 2017 Топла Капа Волна Skullies Beanies Мода Шапка Плетени Капи Отворено Beanie Skully Gorros Машка Зимска Шапка
Материјали : Волна
Бои : Сина,Црна,Кафе,Сива
Големина : Една големина
Нето Тежина : 0. 18 КГ
зимняя шапка мужская mens зимски капи, шапки зимние шапки мужские шапка зимняя мужская шапка мужская зимняя шапка мужская зима
Капи, плетени Шапка мужская
Бидејќи на различни мерни методи, мерења грешка во рамките на дозволениот 1-3cm, оваа ситуација не е квалитет проблем.
Боја на облека може да се должи на светлина бидејќи разлика со оригиналната боја, еден производ во вид преовладува.

Главните својства

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
Бренд Име:
oceanqiong
Број На Модел На:
0365
Производот:
мажите капи
боја:
Сина, Црна, кафе, сива
Обработка начин:
Зимската капа за мажи
Пол:
мажите шапка
Возраст Заградата:
машка зимска шапка
Текстурата на материјалот:
зимски капи
Сезоната:
капи за мажи
Тип:
Плетени капи
Стил:
skullies gorros
Карактеристики:
Машка зимска шапка

Избор на купувачот