Бебе Девојка Вест Фустан Пролет, Есен Симпатична Ракави Девојки Облека Памук Sundress Вест Деца Лак Фустани за Девојки 1-5Years
Ново

Бебе Девојка Вест Фустан Пролет, Есен Симпатична Ракави Девојки Облека Памук Sundress Вест Деца Лак Фустани за Девојки 1-5Years

DEN 773.00
DEN 859.20

Во форма достапна за нарачката

Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ве молиме да ја потврдите вашата големина пред купување. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ве молиме овозможи 2~3cm разликата се должи на рачно мерење. Moneybookers
4.
Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.(Единица : cm)
Големина Должина Биста*2 Возраст Висина 90 43.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.5 32 3 T 95-105 CM 120 51 34. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за importat ioninto вашата земја. Master Card
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 2. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Банкарски Трансфер
5.6 27 18 МИЛИОНИ 80-85 CM 100 46 29.
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи подобро, се Надеваме да се вашиот најдобар снабдувач & пријател, ти Благодарам!
. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ви благодариме и среќно купување!
Повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи
1.5 2 T 85-95 CM 110 48.
Добредојдовте на нашата продавница
Бебе Девојка Вест Фустан Пролет, Есен Симпатична Ракави Девојки Облека Памук Sundress Вест Деца Лак Фустани за Девојки 1-5 Years
Име на производ : Бебе девојка без ракави вест фустан со лак
Пол : Девојки
Големина на возраст : 18 МИЛИОНИ-2 T-3 T-4 T-5 T
Големина на висина : 90-100-110-120-130
Боја : Каки,Црвена,Црна
Материјал : памук
Стил : Мода,Удобно,Убави
Одговара : Одговара точно на големина,заземаат својата нормална големина
Ве молиме љубезно се однесуваат подолу за да изберете соодветна големина. Western Union
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 10 дена откако вашата уплата е завршен.5 4 T 105-115 CM 130 53. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.5 37 5 T 110-120 CM
Answer : ___________________________ Note : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена.
Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 18 МИЛИОНИ, 4T, 5T, 3T
Бренд Име:
preax
Материјал:
Памук,Mesh
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Стил:
Повик
Декорација:
Лак
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Dot
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
ELL17071801
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
оддел 1:
девојки фустан
оддел 2:
фустани за девојки
оддел 3:
деца девојка фустани
оддел 4:
младата девојка фустани
оддел 5:
девојка фустани 2017
оддел 6:
Цвет Девојка Фустани за Свадби
оддел 7:
гроздобер цвет девојка фустани
оддел 8:
бебе девојка есен облечи
оддел 9:
бебе девојка се облекуваат
оддел 10:
деца девојка долг ракав фустан

Избор на купувачот