Жените се Слаби Печати Тексас Leggings Фармерки Имитација Тенок Молив Панталони Гроздобер Вистински Џеб Еластичен Појас Панталони За Жени LG59
Ново

Жените се Слаби Печати Тексас Leggings Фармерки Имитација Тенок Молив Панталони Гроздобер Вистински Џеб Еластичен Појас Панталони

DEN 438.00
DEN 858.72

Во форма достапна за нарачката


Бидејќи на различни мерка,тоа има 1-2 см грешка,pls прости

Главните својства

Големина:
XXL, S/M (42-44), L/XL (50-52)
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
AINIAINI
Број На Модел На:
LG59
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер
Големина:
S/M L/XL XXL
боја:
Црна,сива,сина тексас
занаети:
Гроздобер, Печатење/Печатење и Боење
Стил:
Европски и Американски Стил
Панталони тип:
Молив Панталони
Популарната Елемент:
Се Угледа На Фармерки

Избор на купувачот