НОВИ 12V 132A АЛТЕРНАТОР 0124525003 ЗА JEEP GRAND CHEROKEE 2001-2003
Ново

НОВИ 12V 132A АЛТЕРНАТОР 0124525003 ЗА JEEP GRAND CHEROKEE 2001-2003

DEN 5760.00

Во форма достапна за нарачката

НОВИ 12 V 132 A АЛТЕРНАТОР 0124525003 ЗА JEEP GRAND CHEROKEE 2001-2003
ПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ :
Единица излезна моќност : 12 V 132 A
Нето Тежина : 8 KG
РЕФЕРЕНЦА БР. : 13872 , 0124525003 , 56041322 AB , AL6428 N АПЛИКАЦИИ 2003 Jeep Grand Cherokee Ларедо Спорт Комунални 4-Врата 4.0 L 242 Cu. Во. l6 ГАС OHV Природно Aspirated 2003 Jeep Grand Cherokee Ограничен Спорт Комунални 4-Врата 4.0 L 242 Cu. Во. l6 ГАС OHV Природно Aspirated 2002 Jeep Grand Cherokee Ларедо Спорт Комунални 4-Врата 4.0 L 242 Cu. Во. l6 ГАС OHV Природно Aspirated 2002 Jeep Grand Cherokee Ограничен Спорт Комунални 4-Врата 4.0 L 242 Cu. Во. l6 ГАС OHV Природно Aspirated 2002 Jeep Grand Cherokee Спорт Спорт Комунални 4-Врата 4.0 L 242 Cu. Во. l6 ГАС OHV Природно Aspirated 2001 Jeep Grand Cherokee Ларедо Спорт Комунални 4-Врата 4.0 L 242 Cu. Во. l6 ГАС OHV Природно Aspirated 2001 Jeep Grand Cherokee Ограничен Спорт Комунални 4-Врата 4.0 L 242 Cu. Во. l6 ГАС OHV Природно Aspirated
Гаранција
БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА
Време на испорака : 1-15days според количината
ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
100% квалификувани производи
100% атрактивна цена
100% искрена служба

Главните својства

Објектот Висина:
20
Поставување на Возило:
моторот
Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
AL6428N AL6428X
Производителот Дел Број:
0-124-525-003 0124525003 56041322AB
Бренд Име:
HNROCK
Grand Cherokee-Година:
2002,2003,2001
Објектот Должина:
20
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Специјални Функции:
алтернатор
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
6kg
Објектот Ширина:
20
Jeep Модел:
Grand Cherokee
Votage:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
132

Избор на купувачот