За Водафон Smart Platinum 7 Случај СТП Кожа Задниот Поклопец Случај За Водафон Smart Platinum7 Случај Флип Заштитна Телефон Покрие Торба
Ново

За Водафон Smart Platinum 7 Случај СТП Кожа Задниот Поклопец Случај За Водафон Smart Platinum7 Случај Флип Заштитна Телефон Покрие

DEN 131.00
DEN 138.72

Во форма достапна за нарачката


За Водафон Smart Platinum 7 Случај СТП Кожа Задниот Поклопец Случај За Водафон Smart Platinum7 Случај Флип Заштитна Телефон Покрие Торба
Опис На Производот >>
1. Функција Заштита на вашиот телефон од гребење, се судрат, шок и други елементи во секојдневна употреба
2. Meterial Врвен квалитет на СТП Кожа & Сјајна Кожа , го направите вашиот мобилен телефон изгледа модата.
3. Стојат функција Лесно да се види на Филм,ТВ емисии
Напомена : Продавница се фабрика директни, цена предност,со висок квалитет и безбедност, па можете да остатокот увери Купи!
Pls Се Обрне Внимание Пред Да Се Избере Логистика Начин :
Нашата Продавница Нуди 2 Вида На Логистика Начин :
A. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : овој вид на логистика не поддржуваат за следење на дестинација информации.тоа само има кинески следење на информации за да се докаже, ние веќе го испратите парцела за вас.така не можете да знаете каде се вашите парцела е.но, ние ви ветувам дека ќе може да се добие на својата цел пред рокот време.во меѓувреме тоа е побавно од други логистика начин. ако сте загрижени за не постоење на следење на информации,ние препорачуваме да изберете логистика начин"Б". Ако ја изберете оваа логистика начин, исто така, може да се прифати тоа е недостатокот,тоа ќе го спаси твојот расходи. Б .Кина Пост Регистрирани Воздух Центар : овој вид на логистика треба да се плати за $1.47 за превозот.но, можете да ги пратите вашата нарачка,се знае каде е сега.

Главните својства

Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Дланка
дизајн:
Металик,Обична,Сјајни
Големина:
For Vodafone Smart Platinum 7
Карактеристики:
Стојат Флип
Бренд Име:
маслиново лист
Надвор Материјал:
стп кожа случај
Внатре случај материјал:
Пластични ,силикони (по случаен избор)
Функција:
Луксузна Флип Магнет СТП Сјајна Кожа Сјајот Случај
боја:
6 бои снабдување
Стил:
Модни Луксузни Girly Bling Girly За Сите Типови Луѓе,2 стилови
квалитет:
Висок Квалитет На++
Компатибилен Модел:
За Водафон Smart Platinum 7
Компатибилен Модел 1:
За Водафон Smart Platinum 7 случај
Компатибилен Модел 2:
За оригинални Водафон Smart Platinum 7
Компатибилен Модел 3:
За Водафон Platinum 7 силикон случај

Избор на купувачот