2017 Есен жените се облекуваат AFRIPRIDE приватни прилагодено печатење памук ракави над колено двојно-layer секојдневен бал фустан A722574
Ново

2017 Есен жените се облекуваат AFRIPRIDE приватни прилагодено печатење памук ракави над колено двојно-layer секојдневен бал фустан

DEN 1700.00
DEN 1999.68

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
A722574
Деколте:
Двоен слој
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Сезоната:
Есен
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Бал
Половината:
Империја
Бренд Име:
AFRIPRIDE
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Слатка
боја:
14
Материјал:
100% Памук
Поставата:
No
Патент:
Yes
Приватна Сопствени:
Yes
Ткаенини:
Восок,Batik
Поставата:
No

Избор на купувачот