Бисерна Длабоко Розова Кристал Металик сјај Боја за Нокти Сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски TCJ104
Ново

Бисерна Длабоко Розова Кристал Металик сјај Боја за Нокти Сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски TCJ104

DEN 431.00
DEN 431.04

Во форма достапна за нарачката

Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката. ако е оштетен или не е она што го наредил,да бара пост за статистика за да се обезбеди службена исправа,особено на барање барање хартија . прифати Т/T,Western Union ,Paypal и останатите, ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Најдобар квалитет, Најдобра цена,Фабрика директни снабдување . Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Отворете парцела во поштата или во пост човек е присуство.Но, откако ќе купување ,ние ќе се обидеме да испратите наредби за што ПОБРЗО. Genarally,стоката ќе пристигне во yourside околу 15-50 дена . Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас. добредојдовте OEM наредби Царинската Пакување на располагање,Слободни царински Лого. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време. (ПС : ПРОЗОРЦИ&DHL брзо брод ве молиме контактирајте со нас слободно пред одбивање парцела).Добредојдовте да контактирате со нас.Или не,ве молам, точно пред исплата.Сакаат ќе може да го разбере. Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиенти. Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
2. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не го купи предмети. За сите купувања на $150 и над еден-време,со цел ќе се испраќаат преку повеќе брзо express е бесплатна
2. Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака

1.(Ние не ќе биде одговорен за двете). Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДИ ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да бара помош. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail Во рок од 1-3 работен ден по уплатата завршен примени. Ајде една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач . Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Ви благодариме за вашиот вид соработка. 50g/200g/500g Сигурен Полиестер Торба ,50g/200g/500g во една торба Тука се 50g 200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања и понуди најдобра услуга. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга.Бисерна Длабоко Розова Кристал Металик сјај Боја за Нокти Сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски помине гел -објект : ТЦ J104 -Облик : ТРКАЛЕЗНА DOT -Големина : 4 Видови Големина(1 MM、2 MM、3ММ、Микс Големина) -Боја : Како на слики -Количина : 1 Торба -Пакување Тежина : Abt. Големи цел MOQ : 5 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
3. Ве молиме оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празник Кина).

Главните својства

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Број На Модел На:
TCJ104
НЕТО-WT.:
50g/200g/500g
Количина:
1 торба
Бренд Име:
Binvon
Материјал:
Сјајот Sequins
Обликот:
круг dot
Големина:
4 kinds size

Избор на купувачот