1pc J510Y # 45 Челик Страната Спојки Внатрешен Дијаметар 3мм Ригидност DIY Модел на Автомобил Вратило Конектор Висок Квалитет На Продажба
Ново

1pc J510Y 45 Челик Страната Спојки Внатрешен Дијаметар 3мм Ригидност DIY Модел на Автомобил Вратило Конектор Висок Квалитет

DEN 119.00
DEN 124.80

Во форма достапна за нарачката


Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
Пакетот вклучува : 1pc
Внатрешен дијаметар : 3мм
Големина : цилиндричен дел со дијаметар од 10мм, висина 10мм, диск дијаметар 22mm, висина 2mm, користете М3 завртка
Оди до мојата продавница :
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Време на испорака само за референца.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.И корисни коментари за други клиенти.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.

Главните својства

Структура:
Диск
Број На Модел На:
/
Флексибилен или Цврсти:
Крути
Бренд Име:
Pixiuonline
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот