Моден Жените е Едноставен, Елегантен Сјајот Отвори Ткаенината Хривнија Алка Накит за Подарок
Ново

Моден Жените е Едноставен, Елегантен Сјајот Отвори Ткаенината Хривнија Алка Накит за Подарок

DEN 105.00
DEN 159.36

Во форма достапна за нарачката


Спецификации :
Моден жените се отвори заврши закачам.
Тоа е совршен украс за да направи да изгледаат стилски и елегантен.
Совршен избор, како подарок за вашиот пријател или колега.
Тип : Закачам
Тема : Убавина
Пол : Жените
Материјал : Алуминиумски
Стил : Мода
Прилики : Секојдневниот Живот, забава, на Патување, на Шопинг, саем, Коктел, итн
Карактеристики : Отворете го Закачам, Едноставен и Елегантен, Сјај
Големина : 62mm x 55мм/2.44" x 2.17" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Закачам

Главните својства

Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Бренд Име:
BLUELANS
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
21304

Избор на купувачот