Голем капацитет за 3,7 V литиум полимер батерија, MP3 MP4, изградена во литиум батерија, 380mah бонбони тип
Ново

Голем капацитет за 3,7 V литиум полимер батерија, MP3 MP4, изградена во литиум батерија, 380mah бонбони тип

DEN 497.00
DEN 672.00

Во форма достапна за нарачката

Контакт 1. Ве молиме да направите исплата побрзо , тогаш може да се организира испорака за вас побрзо. Апликации 1.7 V
На капацитетот на батеријата е за 380mah
Висок 50mm широк, 22mm дебели, 4mm
Индустрија спецификација 402250
Големина во милиметри (mm), како единица, ветувајќи во рекет!
Препорачуваме DIY ентузијасти да се купи!
-|-_-|- Плаќање 1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците Транзит пати може да се разликуваат , особено за време на сезона. Карактеристики : 1. Вашето мислење е многу важно ве Молиме контактирајте со нас веднаш Пред сакате да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки.2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас. Висок квалитет и со висок капацитет. Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика . Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот на извршувањето, со текот на струја, краток спој, итн. Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Мобилен Телефон за Итни случаи Напојување Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Телефон PDA КАМЕРА Моќ Банка DVD ЕВД Паметни Часовници, Е-книги Лаптоп Хеликоптер Електронска Цигара и други електронски уреди. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc. Превозот : 1., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба.
Човекот Bao Bao Датум на активност е : 2017-02-03 17 : 35 : 40 - 2017-10-10 17 : 35 : 40 Единствена цел полни 85 елемент Бесплатен превозот (со исклучок на : Внатрешна Монголија, Qinghai, Ningxia, Тибет, Xinjiang, Хонгконг, Macao, Тајван, во странство)
Голем капацитет за 3,7 V литиум полимер батерија, MP3 MP4 вградена литиум батерија, 380mah бонбони тип
Предности на литиум полимер батерии :
Литиум полимер батерии се лесен, безбеден и може да се направи во било која форма и со голем капацитет! Иста големина на литиум батерија школка и полимер батерија потоа во споредба со литиум полимер употреба на батеријата време далеку над литиум батерија. Фабрика : . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте us We ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија. Батерии Напон 3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и детално И ве молиме да ни нудат за вашиот телефонски број и zipe код за да се обезбеди поштата може да стигне до вас. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето.

Главните својства

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Избор на купувачот