Нордиските Портрет на Хајленд Крава Постери и Цртежи на Ѕид Уметност Платно Сликарство Слики За Дневна Соба Скандинавските Дома Декор
Ново

Нордиските Портрет на Хајленд Крава Постери и Цртежи на Ѕид Уметност Платно Сликарство Слики За Дневна Соба Скандинавските Дома

DEN 276.00
DEN 324.00

Во форма достапна за нарачката


Производство Опис Памук платно Еколошки giclee мастило Поддршка за сопствени цел производство со највисок стандард Рамка не се вклучени
Пакување и Превозот се Тркалаат со тврд цевка внатре за да го заштити Производството ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата Тоа обично се 5-30 дена за САД,15-30 дена до Европа, Русија, Канада и Австралија Ако сакате побрзо испорака и може да се прифати јасна цена, ве молиме контактирајте со нас
Забелешка Рамка не се вклучени потпис 'Zero C" во долниот десен агол може да се отстрани или прилагодено како сакате, ве молиме контактирајте со нас ако сакате. Ве молиме бидете сигурни дека за да се обезбеди право поштенска адреса за да се обезбеди успешно испорака Ако постои какво било прашање во врска со производи или испорака, ве молиме слободно контактирајте со нас

Главните својства

Големина (Инчен):
15x20cm Без Рамка, 20x25cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x50cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Zerocreative
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Материјал:
ткаенина ткаенина
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
AN0978
Теми:
Модерна
оркестарот:
уметноста печатење
платно печатење:
Ѕид слики за дневна соба
Calligraphy и сликарство тип:
cuadros decoracion
Дома Декор:
Muur kunst
платно слики:
ѕид уметност платно
schilderij:
afdrukken
huisdecoratie:
decoracion hogar
Обликот:
правоаголник

Избор на купувачот