GSPSCN Црна 4Pcs/Set Мотоцикл kneepad Joelheira Заштитна Мотокрос Велосипед Опрема Заштитник Трки Мотокрос kneepad Лактот Guard
Ново

GSPSCN Црна 4Pcs/Set Мотоцикл kneepad Joelheira Заштитна Мотокрос Велосипед Опрема Заштитник Трки Мотокрос kneepad Лактот Guard

DEN 585.00
DEN 759.84

Во форма достапна за нарачката


Функција :
Анти судир,Удобно Сунѓерот Поставата
Удобно Дише Ткаенина
Прилагодливи Еластична Коленото подлога
Shield Пенетрација и Отпорност
Материјал : ПП и Сунѓер
Fitment :
Големина : Една Големина
Одговара на Повеќето,Флексибилно прилагодување
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3cm грешки поради прирачник за мерење ;
Боите може да биде малку поинаква ,бидејќи на различни компјутерски монитори ,ве молиме разбирање! Ви благодариме!
Пакетот Вклучува :
1 Пар Коленото Влошки + 1 Пар Лактот
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Тие се резервни делови. За off road употреба само,Овој предмет е наменет за професионална инсталација, упатството не е вклучена.
Сликата прикажана е за повикување само. Вистинските делови може да се разликуваат во изгледот врз основа на вашиот модел.
За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме чесни и одговорни. Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. 2.Ние нудиме Висок квалитет на производи, брз и лесен товар, совршен по-продажбата на услугата, било каков проблем што може да ни се јавите. 3.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики, pls љубезно ве молиме да се разбере.Tks. 4.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика. Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати. Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас, ако сакате да го нарачате на голема количина, pls пратете e-mail на нас, ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. 5.Постојат толку многу различни производи во нашата продавница, изберете она што ви се допаѓа ,и pls, истакна дека "Различни цена,Различен квалитет". Ние ќе испрати Мал Подарок кога редоследот е повеќе од $100. Превозот : 1.Ако цел amout повеќе од $5 ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.,следење бр. може да ви помогне да следење на статусот на наредби. 2.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days). 3.Ако цел amout повеќе од $200, ние ќе ја испрати преку DHL,EMS,UPS-от или некој друг од вашиот choise за бесплатен превозот, кој ќе пристигне во рок од 7-12 работни дена. Политика На Враќање : 1. Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. 2. Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Повратни информации : 1.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако се satified со нашите производи, и ние ќе го прават истото за вас. 2.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Tks за вашата поддршка!

Главните својства

Бренд Име:
GSPSCN
Име На Модел:
ЛЕТААТ-210

Избор на купувачот