Мотоцикл Скутери Racer Rearview Страна Поглед Огледало За Benelli MV АГУСТА, SUZUKI AN250 AN400 Burgman Skywave
Ново

Мотоцикл Скутери Racer Rearview Страна Поглед Огледало За Benelli MV АГУСТА, SUZUKI AN250 AN400 Burgman Skywave

DEN 485.76

Во форма достапна за нарачката


Опис на производот : Стокови името : REARVIEW ОГЛЕДАЛО Применливи модели : се Вклопат за повеќето мотоцикл Види на безбедно растојание од задната страна на мотоцикл,Лесен за возење безбедност,Инсталиран во задниот дел од рачка на rearview огледало, алуминиум материјал, таписерии изработка, декоративни мотоцикл потреби, за да ја вашиот мотор за да додадете еден патот, убава глетка Пакет се вклучуваат : 1 сет предвид Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека нашите производи одговара на вашиот мотор. Ние сме обезбедување на големо,Ако сте во потрага за големопродажните цени, ве Молиме контактирајте со нас за да се добие најниска можна цена. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака за нас. Ние ќе ви помогне да се справи со проблемот што е можно поскоро. Ако пратката е изгубен во испраќањето, ве молиме контактирајте со нас во многу кратко време, и ние ќе го организираме повторно пратката се покаже Слика :

Главните својства

боја:
Црна
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Тежина:
0.43kg
Бренд Име:
LANQIAN
Објектот Ширина:
4.5inch
Материјал Тип:
заштита на животната средина пластика
Име На Модел:
рм-017
Објектот Должина:
11.3inch
Објектот Висина:
1inch

Избор на купувачот