1pc за Mazda 3 Axela 2017 2014- Под Предната решетка Декоративна рамка Доза решетката Декоративна рамка Светла налепница
Ново

1pc за Mazda 3 Axela 2017 2014- Под Предната решетка Декоративна рамка Доза решетката Декоративна рамка Светла налепница

DEN 2889.00
DEN 5664.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
crosland
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
axela
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Модел Година:
2017
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
Хром Стил

Избор на купувачот