XP-530 XP530 XP-630 XP-830 T33XL Со Автоматско Ресетирање Мастило Рефил Кертриџ T3351 T3361 - T3364 За Epson XP900 XP645 XP635 XP540
Ново

XP-530 XP530 XP-630 XP-830 T33XL Со Автоматско Ресетирање Мастило Рефил Кертриџ T3351 T3361 - T3364 За Epson XP900 XP645 XP635

DEN 1376.64

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашиот магазин,Имаат ncie ден
XP-530 XP530 T33 XL Со Автоматско Ресетирање Мастило Рефил Кертриџ T3351 T3361 - T3364 За Epson XP900 XP830 XP645 XP635 XP630 XP540
Опис
Модел
За EPSON T3351 T3361 T3362 T3363 T3364
Чип Вид
ЛАК Чип ( Автоматско Ресетирање Чип )
Боја
4 Бои ( Б.К / C / M / Y )
Печатач
За EPSON XP-530 XP-540 XP-900 XP-630 XP-635 XP-645 XP-830 Печатач
Олово време
1-3 Работни Дена По Плаќање
Потсетување :
1. Ако мислите дека не сте подготвени да купите овој производ сега,
можете да ги додадете во количката или омилени
2. која ќе биде полесно за вас да се најде овој производ во време
кога ви треба.
3. Можете да alsocollectour продавница, па кога постои нов производ
или какви било попусти, можете да го знаат тоа веднаш.
4.Можете да одат до продавница насловна страница за да дознаете повеќе за
слични производи, ви благодарам.
5.
Ние Може Да Се Направи Следново Ветување За Нашите Клиенти :
1.> Нашата цена е најниска во aliexpress.
2.> Нашите испорака е најбрз во alibaba.(Рефус Парк)
3.> Нашиот квалитет е најдобар.(100% Висок Квалитет)
4.> Превозот цена е Competive.
Нашите Услуги
Комуникација : Е-mail,Trademanager,Тел,QQ,YM,Skype
Време : вашите прашања ќе се одговори во рок од 1-3 часа во нашето работно време. Ве молиме проверете што спам пошта доколку нема одговор за 24 часа.
Позитивни повратни информации ќе бидат автоматски лево за да сите купувачи откако ќе се плати објект;
Ве молиме кажете ни ако имате било какви проблеми пред да замине повратни информации.
Ни даде можност да се поправи сите проблеми.
Ние сакаме да ја напушти Positive Feedback со 5 Ѕвезди Оценка.
Ни даде можност да се поправи сите проблеми, па ќе може да го оставите убав позитивни повратни информации оценка.
Производи :
Принтер ink кертриџ
Печатење мастила
Чип/resetter/декодер
Глава за печатење/плоча/мастило амортизерите/чистење на делови
Функција
1> Заштеда на пари.
2> Компатибилен gurantee.
3> Средина пријателски.
4> Брз испорака.
5> Конкурентни цени.
6> Pre-тест пред пратката.
7> Со добри по-продажба на услуги.
8> Со техника поддршка.
9> Со потребните прирачник или инструкции.
10> Многу извоз и услуги искуство.
Ако не сте го најдете вашиот интересни предмети,не грижете се,Контактирајте со нас
На Вниманието На : Елена
Skype : boma-yoyo
Нашата Продавница : cn1653202
Whats App : +8615118261568
Wechat : zhangyuan320769
Trademessager : cn1510784685

Главните својства

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Други,К
Број На Модел На:
За EPSON T3351 T3361-T3364
Бренд Име:
boma.ltd
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Име:
Refillable мастило Кертриџ За EPSON T3351 T3361 -T3364
Чип Вид:
ЛАК Чип/ Авто Ресетирате Чип/ Постојан Чип
статус:
Празен
боја:
Б.К., K,C,M,Y
Резервоар:
100ml/боја
кертриџ модел:
За EPSON T3351 T3361 T3362 T3363 T3364
Printer model 1:
За EPSON xp530 xp900 xp830 xp645 xp635 xp630 xp540 Печатач
Printer model 2:
За EPSON XP-530 XP-900 XP-830 XP-645 XP-635 XP-630 XP-540 Печатач
Област:
Купи Од Европа Печатач
Место на Потекло:
CN;GUA;DONGGUAN

Избор на купувачот