1PC 9V-50V 10A PWM DC Мотор Брзина Контролер со Knob Прилагодливи Брзина Регулаторот W315
Ново

1PC 9V-50V 10A PWM DC Мотор Брзина Контролер со Knob Прилагодливи Брзина Регулаторот W315

DEN 131.00
DEN 137.28

Во форма достапна за нарачката


100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Контрола на брзината на DC-мотор со овој контролер Висока Effiency, висок вртежен момент и ниска топлина Со обратна поларитетот заштита, висока тековната заштита Погоден за DC мотор (или DC load) во рамките на 10 A Спецификации : Работен Напон : DC9 V-DC50 V Контрола на Енергија : 0.01-500 W Quiescent Струја : 0.02 НА PWM Должност Циклус : 10%-100% PWM фреквенција : 13khz Големина : 5x5x2.6cm/1.97x1.97x1.02inch Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1 x Pc Моторни Брзина Контролер

Главните својства

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
1A40625
Тип На Мотор:
Други

Избор на купувачот