2017 Топла Планински Велосипед Седло Професионални MTB Патот Велосипед возење Велосипед Седиште Перница Седиште Подлога Велосипед Делови Велосипедизам Велосипед Се
Ново

2017 Топла Планински Велосипед Седло Професионални MTB Патот Велосипед возење Велосипед Седиште Перница Седиште Подлога Велосипед

DEN 737.00
DEN 867.36

Во форма достапна за нарачката


2017 Топла Планински Велосипед Седло Професионални MTB Патот Велосипед возење Велосипед Седиште Перница Седиште Подлога Велосипед Делови Велосипедизам Велосипед Седло
Карактеристики :
Име : планински велосипед седло
Големина : 27*15 CM
Тежина : 470g
Материјал : површината кожа / висока густина пена пополнување
Пакет Листата :
1 * Велосипед Седло

Главните својства

Бренд Име:
G-КУЌА
is_customized:
Yes
корисникот:
Мажи
Големина:
270 * 150mm
Употреба:
Планински Велосипеди
Школка Материјал:
кожа
категорија:
Задното Седиште Мат
Број На Модел На:
CQ-307

Избор на купувачот