сфор Покрие Oppo F1S Случај За A59 Луксузни Лизга Мазна КОМПЈУТЕР Хард Назад Телефон Случај За Oppo F1S Покритие За Oppo Најди 9 A59 Ф1 S Школка
Ново

сфор Покрие Oppo F1S Случај За A59 Луксузни Лизга Мазна КОМПЈУТЕР Хард Назад Телефон Случај За Oppo F1S Покритие За Oppo Најди

DEN 141.00
DEN 180.00

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Заштита Опис "
{Модел Број} : За Oppo F1 S / Најдете 9 A59 A59 T A59 M Случај 5.5 инчен
{Материјал} : Направен Од Висок Квалитет На Тврда Пластика
{Функција} : Жени/Мажи'Style + Тешко Пластика
{Функција} : Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
① Трговија на Големо голем попуст за поддршка !!
② Руски Пријатели ! Ве молиме Оставете Ни го вашето Име и презиме Поради руската Политика,ви Благодариме!
③ Забелешка : превозот начин на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број.Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Твојот Ред, ве Молиме Изберете превозот начини со
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Aliexpress Стандард за Испорака !
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Бренд Име:
Youthsay
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита
Компатибилен Бренд:
OPPO
дизајн:
Обична,Бизнис
Големина:
Case For Oppo Find 9 ,For Oppo A59 ,For Oppo F1S A59T A59M 5.5 inch
компатибилен Мобилен Телефон:
Случај За Oppo Најди 9 ,За Oppo A59 ,За Oppo F1S A59T A59M 5.5 инчен
Стил 2:
Заштитете Го Вашиот Телефон Од Нечистотија , Гребнатини
Стилот 3:
Лизга Тешко PC Оклоп Случај
Стилот 4:
Луксузна Пластични Тешко Телефон Случај
Стилот 5:
Црна ,Сина ,Златна ,Црвена ,RoseGold
Стил 6:
бизнис Мажи мода жени човек Популарни жена девојка момче
Стил 7:
Новата Популарна Дизајн во 2017

Избор на купувачот