година DIY Дома Декор Ѕид Налепница Giraffa Цртан филм Висина Владетел Ѕид Налепници за Дневна Соба Студија Соба Ѕид Оркестарот Дома Подарок
Ново

година DIY Дома Декор Ѕид Налепница Giraffa Цртан филм Висина Владетел Ѕид Налепници за Дневна Соба Студија Соба Ѕид Оркестарот

DEN 386.00
DEN 482.40

Во форма достапна за нарачката


2016 година DIY Дома Декор Ѕид Налепница Giraffa Цртан филм Висина Владетел Ѕид Налепници за Дневна Соба Студија Соба Ѕид Оркестарот Дома Подарок
Име На Производ : Ѕид Налепници
Полна Големина : 50*70cm
Ефект : 150*80 см
Спакувани Тежина : 0.15 kg/еез
Пакет : 1 парчиња во голем број.
Употреба : Божиќ, Нова Година украси за дома дневна соба, студија соба, luxery ресторан и хотел прозорец или стакло ѕид Декорација итн.
Одлична декорација за да се зголеми до вашиот одмор дух.
Претставува среќен празнична атмосфера.
Среќа зад аголот.
Испорака детали за :
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Во САД, ние брод преку e пакет кој само да се земе 7-12 дена да пристигнат.
3. На Русија и на остатокот од светот, ние брод преку Кина Пост Воздух Пошта, тоа ќе трае 7-20 дена или повеќе денови за да се дојде, бидејќи на времето и царинење. Ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
4. Ако консумираат повеќе од $100 во нашата продавница, или пакет со прекумерна тежина, 2 KG, ние ќе брод на пакет преку DHL, UPS-от , EMS, Fed Ex, која само што трае 3-7 дена за да стигнат до вашиот дом!
5. Ве молиме имајте во предвид сите предмети за слободни-превозот, но ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за сопствени грешки такса. Царинење надоместоци на товар на купувачот .

Главните својства

Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Креативните
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
cnx
Име на производ:
Giraffa ѕид налепници
Полна Големина:
50*70 см
Ефект:
150*80 см
Употреба:
Ѕидот налепници за домашна декорација
Материјал:
пластични латекс
Функција:
Цртан Филм Висина Владетел
Примена:
Ѕидот налепница за дневна соба и студија соба
боја:
како Слика

Избор на купувачот