CT200425 Компатибилен Fuji Xerox DocuPrint 405 505 DocuPrint405 DocuPrint505 Копир Ресетирате Тонер Кертриџ Чип
Ново

CT200425 Компатибилен Fuji Xerox DocuPrint 405 505 DocuPrint405 DocuPrint505 Копир Ресетирате Тонер Кертриџ Чип

DEN 524.16

Во форма достапна за нарачката

CT200425 Компатибилен Fuji Xerox Docu Print 405 505 Docu Print405 Docu Print505 Копир Ресетирате Тонер Кертриџ Чип
За Бренд : Fuji Xerox
Чип Тип : Тонер Чип
Функција : Компатибилни Нови
Чип Модел : Docu Print-405
Боја : Црна
Страница принос : 30000 страници
Машина Модели : За Xerox Docu Print 405 505
ОЕМ Код : CT200425
Чип Верзија : JPN
1 Пакет Содржина :
4pcs x Црното чипови
Ве молиме Приложи Вашиот Дел Број Или ОЕМ Кодот
Слично Пакување :
Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писмо.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот.
По-продажбата на услугата

Главните својства

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Photocopier
Број На Модел На:
DocuPrint405
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Компатибилен Бренд:
XEROX
Чип Вид:
тонер чип
Функција:
компатибилен нови
боја:
Црна
Страница Принос:
30K
Верзија & Регионот :
JPN
Количина:
4pcs/многу
брза испорака:
Во рамките на 2-5 работни дена
употреба во:
DocuPrint 405 505
ОЕМ Код (Дел Број):
CT200425

Избор на купувачот