Трговија На Големо Жолта Боја Месинг Кабинет Вратата Багаж Зглоб,6 Дупки Оркестарот,Мебел И Декорација,Антички Гроздобер Стил,Моделот Врежан
Ново

Трговија На Големо Жолта Боја Месинг Кабинет Вратата Багаж Зглоб,6 Дупки Оркестарот,Мебел И Декорација,Антички Гроздобер Стил,Моделот

DEN 1641.00
DEN 1727.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Вратата Шарки
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
60*50mm
боја:
Жолта
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
60*50mm
Теренот Големина:
46*24mm

Избор на купувачот