SADA Д-207 Изградена-во Шарени LED 2.1 3 Канал Subwoofer Звучници Напојува преку USB на Компјутерски MP3 Видиме Активни Мултимедијални Јазик
Ново

SADA Д-207 Изградена-во Шарени LED 2.1 3 Канал Subwoofer Звучници Напојува преку USB на Компјутерски MP3 Видиме Активни Мултимедијални

DEN 1019.00
DEN 1199.04

Во форма достапна за нарачката


Ве молиме кликнете тука ако ви треба bluetooth верзија точка :

Главните својства

Поддршка СТАН:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
3
Поддршка Apt-x:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
Пластични
Репродукција Функција:
Mp3
Поддршка За Мемориска Картичка:
Yes
Вграден Микрофон:
No
Бренд Име:
SADA
Звучник Тип:
Комбинација
Батеријата:
No
Аудио Crossover:
Полн Опсег
екран:
No
Фреквентен Опсег:
Други
екран:
No
Гласовна Контрола:
No
Канали:
3 (2.1)
Кабинетот Материјал:
Пластични
Водоотпорен:
No
Излезна Моќност:
3W
комуникација:
ПОМОШЕН
Функција:
Никој
Број На Модел На:
SADA Д-207
Извор На Енергија:
DC
PMPO:
10W
Интелигентни Личен Асистент:
Никој

Избор на купувачот