Оригинални DJI Фантом 3 Професионални Напреден Стандард SE Авто-затегнување Пропелери 9450 ножеви сечилото
Ново

Оригинални DJI Фантом 3 Професионални Напреден Стандард SE Авто-затегнување Пропелери 9450 ножеви сечилото

DEN 773.00
DEN 814.08

Во форма достапна за нарачката


100% Оригинални DJI Фантом 3 Професионални Напреден Стандард SE Авто-затегнување Пропелери 9450 ножеви сечилото
Specifiaction Модел : 9450 Материјал : PC Боја : Бела Должина : 9.4 инчен Теренот : 5.0 mm Сребрена е во насока на стрелките на часовникот и црна е, контра стрелките на часовникот Компатибилен со : Фантомска Верзија 1, Верзија 2, FC40, Фантомски 3 , E300 Нето Тежина : 23g Пакет Вклучуваат 4 париз * 9450 Само Заклучување Пропелери

Главните својства

Пакет:
Yes
Бренд Име:
SUNFLYING
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Број На Модел На:
DJI Фантом 3 9450 ножеви сечилото
Големина:
24*12.7cm
Тежина:
0.23kg

Избор на купувачот