100pcs PC САМО USB Кабелска Игра Контролер Џојстик Вибрации за PC за Windows7 Gamepad НЕ се компатибилни за xbox 360
Ново

100pcs PC САМО USB Кабелска Игра Контролер Џојстик Вибрации за PC за Windows7 Gamepad НЕ се компатибилни за xbox 360

DEN 26880.00

Во форма достапна за нарачката


Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
100% Сосема нов Hight qualit Поврзаниот USB игра контролор, Изградена-во двоен вибрации Овој контролер компатибилен за PC Компатибилен со Win XP или над Кабел должина : околу 1. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку "Trade Manager" или "понуда порака". Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ве молиме наведете вашата цел број во сите комуникации. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние брод на цел превозот адреса САМО. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не бродот на викенд или државни празници. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.

Главните својства

Тип:
Gamepads
Број На Модел На:
GPC003
Бренд Име:
xunbeifang
Интерфејс Тип:
USB
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Пакет:
No

Избор на купувачот