Зимата Е Топло Правоаголник Обоени Бонбони Кучиња Кревети Мека Топло Миленичиња Куќа Кинолошки Дише Симпатична Кинолошки Гнездо Куче Руно Мачка Кревет
Ново

Зимата Е Топло Правоаголник Обоени Бонбони Кучиња Кревети Мека Топло Миленичиња Куќа Кинолошки Дише Симпатична Кинолошки Гнездо

DEN 648.00
DEN 696.00

Во форма достапна за нарачката


Зимата е Топло Правоаголник Обоени Бонбони Кучиња Кревети Мека Топло Миленичиња Куќа Кинолошки Breat hable Симпатична Кинолошки Гнездо Куче Руно C во Кревет
производ големина :
S ize
L ength(cm)
W idth(cm)
H осум(cm)
Се препорачува домашно милениче тежина (кг)
S
45
40
12
5
М
58
45
14
10
Answer : ___________________________ Note : XS-XL големина е само за референца ,pls проверка на одредена Должина и Градите .ви благодариме!(1inch=2.54 см). Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка.
Пакетот Вклучува : 1* Миленичиња Куче кревети
Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Unionand така натаму.
Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја).
Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или даночни
Испорака Метод :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници)
Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и сл. и ќе мора следење на број.
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот
10583486612131831 Други Клиент исто Така, Прочитајте US $ 3.90 /парче US $ 1.76 /парче US $ 2.50 /парче US $ 10.92 /парче US $ 12.39 /парче US $ 7.66 /парче US $ 10.50 /парче US $ 10.80 /парче

Главните својства

Големина:
S, M
Бренд Име:
gagyive
Измијте Стил:
Рака Мие
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Цврста
Материјал:
влакна
Тежина:
390g
Тип На Објект:
Кревети & Софи
Тип:
Кучиња
Пердув:
Куче кревети
Стил:
Моден
боја:
портокал сини Темно зелена пурпурна Кафе сива Claret
Големина:
S,M
Количина:
1pc

Избор на купувачот