Пад на превозот Симпатична Кошарка, Фудбал, Рагби Цртан филм за деца види девојки Гума деца часовници момчиња Силикони Кварц рачен часовник
Ново

Пад на превозот Симпатична Кошарка, Фудбал, Рагби Цртан филм за деца види девојки Гума деца часовници момчиња Силикони Кварц

DEN 104.00
DEN 115.20

Во форма достапна за нарачката


Бренд : 100% Сосема Нов
Ве молиме имајте во предвид : 1. Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже. Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас;
2. Доколку купите повеќе објекти од нас, ние може да ги поддржат во комбинација превозот
Превозот :
1. Ние брод на предмети од кина пост воздух mail,EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната. Обично ќе брод предмети од EMS да повеќето земји;
2. Ние снабдување со најевтиниот превозот услуга; ако ви треба брзо брод, ве молиме кажете ни за првото;
3. Време на испорака :
а, ПРОЗОРЦИ/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ превозот време се земе од 3-7 работни дена, EMS зема 7-15 работни дена
б, HK/Кина Воздухопловната брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка се земе 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка, средниот Исток, Источна Евра, Африка земе 15-30 работни дена
4. Ако стоката се одржи од страна на купувачот се лоцира царината, купувачот мора да ги сноси ризик. Ако се случи увозните давачки или други давачки или други ризик бидејќи ние испрати на стока од Кина, купувачот е одговорен за чистење на обичај или да му платат на сопствени данок, овие ризици се должи на купувачот обичај, што е надвор од нашата контрола. Ве молиме да се разбере.
5. Како друга земја имаат различни лоцира царинска политика, со цел да ги споделите со клиентите прими стоката безбедно и непречено, ние треба конечната одлука да се избере која експрес сервис кога брод.
Политика На Враќање
1. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот;
2, објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставена до вас, целосна наплата ќе се издаде во рок од 3 дена откако ќе го добие предметот, да не вклучуваат превозот и ракувањето со такси.
Повратни информации
1. Вашето задоволство е наша крајна цел;
2. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне;
3. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате детали за трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Главните својства

Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
21cm
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Дебелина:
10мм
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Број На Модел На:
002
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Dial Дијаметар:
25mm
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Деца

Избор на купувачот