1pcs Бил Контра, 110V / 220V, Пари Контра ,Погоден за ЕВРО американски ДОЛАР, итн. Мулти-Валута Компатибилен Парични Пребројување На Машина
Ново

1pcs Бил Контра, 110V / 220V, Пари Контра ,Погоден за ЕВРО американски ДОЛАР, итн. Мулти-Валута Компатибилен Парични Пребројување

DEN 3388.80

Во форма достапна за нарачката


1pcs Пред Вчитување Вертикална Банкноти Бил Валута Контра со ЕУ+НИ+ЈЕНИ+HK +RS - Парични Пребројување на Машина
КАРАКТЕРИСТИКИ :
1,Автоматско откривање со УЛТРАВИОЛЕТОВО(ув) и MG(магнетни), додека пребројување
2,Погоден за повеќето валути во светот
3,Автоматски старт,стоп и расчистување
4,Со дозиране,додавање и самоиспитување функции
5,Двојно-белешки откривање
Автоматско половина забелешка откривање
СПЕЦИФИКАЦИИ :
1,Сметајќи Брзина : ≥900 компјутери/мин
2,Големина на Преброим Забелешка : 50mm×110mm/90mm×190 mm
3,Димензии : 292mm×246mm×178 мм
4,Нето Тежина : 5.7 kg
5,Големина на Картон : 600mm×340mm×235 mm(2 парчиња)
6,Бруто Тежина : 14kg(2 парчиња)
7,Напојување : 230 V AC±10% 50 Hz±5%
AC 120 V±10% 60 Hz±5%
Потрошувачка На Енергија : ≤70
Хопер Капацитет : 300 компјутери
Сложувач Капацитет : 200pcs
Фото Покажува

Главните својства

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Хоризонталната
Број На Модел На:
003
Состојба:
Нови

Избор на купувачот