WEIXINBUY Нови Лето Жените Бохемски Фустани Бела Чипка Симпатична Долг Ракав Розова/Бело/Црна/Црвена Облека се Облекуваат Плус Големина S4
Ново

WEIXINBUY Нови Лето Жените Бохемски Фустани Бела Чипка Симпатична Долг Ракав Розова/Бело/Црна/Црвена Облека се Облекуваат Плус

DEN 480.00
DEN 608.16

Во форма достапна за нарачката


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние Нудиме На Голема Цел Од Голем Попуст ,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајте Со Нас .Ви благодарам многу!!! 2017 Нови Лето Жените Бохемски Фустани Бела Чипка Симпатична Долг Ракав Розова/Бело/Црна/Црвена Облека се Облекуваат Плус Големина S4 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : Чипка Стил : Симпатична Сезона : Летни , Пролет Пакет : 1 Pc Големина табела : М биста : 84cm/33 половината : 72cm/28.3 должина : 103cm/40.5 L биста : 88cm/34.6 половината : 76cm/29.9 должина : 104cm/40.9 XL биста : 92cm/36.2 половината : 80см/31.4 должина : 105cm/41.3 2 XLbust : 96cm/37.7 половината : 84cm/33 должина : 106cm/41.7 Забелешка : 1.Поради различни монитори се прикаже различни, навистина прави суптилна боја мапи и вистинска грешка е нормално. 2.Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 3.Таму можеби 1-3cm грешки . Тоа е нормален феномен . Ве молиме да се разбере .
'

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Чипка
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
Жените Фустани
Бренд Име:
WEIXINBUY
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Фустани Должина:
Колено-Должина
Материјал:
Чипка
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Стил:
Симпатична

Избор на купувачот